top of page

Глава УГКЦ вручив Відзнаку блаженного священномученика Омеляна Ковча


 

У Київському міському будинку вчителя Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав вручив благодійникам і волонтерам Відзнаку блаженного священномученика Омеляна Ковча за особистий приклад жертовності та гуманізму.

Блаженний священномученик Омелян Ковч був послідовником ідей митрополита Андрея та віддзеркаленням ідеалу священнослужителя, що його плекав великий Митрополит.

Предстоятель УГКЦ у своєму вітальному слові зазначив, що блаженний священномученик Омелян Ковч був добрим священиком свого єпископа – митрополита Андрея. «Він був втіленням мудрості й духу митрополита Андрея. Як відчувається торкання вічності у словах блаженого Омеляна Ковча з концтабора. З глибини пекла на землі він пише: «Тут я бачу Бога»… Ми сьогодні знаємо, що духовне спадкоємство не перервалося, що і сьогодні є люди, сповнені духом і мудрістю Андрея Шептицького, яких можемо вважати послідовниками всього того, що ми почитаємо в постаті священномученика Омеляна Ковча. Тих людей, які в нашому сьогоденні і серед нашого пекла на землі і навіть у часи війни уміють торкнутися вічності і є ведені Божою мудрістю», – сказав Блаженніший Святослав.

За його словами, кожен із цьогорічних лауреатів, подібно як митрополит Андрей, робить для своїх ближніх добро, ламаючи тим самим різні людські обмеження: релігійні, національні.

 

20 просмотров0 комментариев
bottom of page