• IFU

«Між війною і миром. Україна – Ізраїль»: у Львові відкрили фотовиставку.


Сьогодні, 30 листопада у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького відбулося відкриття виставки фотографій українських та ізраїльських авторів – «Між війною і миром. Україна – Ізраїль». Представлені фотографії показують, наскільки подібними є переживання війни в Україні та Ізраїлі. Насправді, почуття та емоції, які переживають обидва народи, є дуже схожими. Цей фотопроект мандрує всією Україною.

«Наше життя в Ізраїлі та життя в Україні відбувається на стику постійних реалій між війною та миром. Найголовніше у цій виставці не війна, а відчуття, які вона несе», – сказав громадянин Ізраїлю Арьє Лисаков, який вже півтора роки живе у Львові.

Фотовиставка «Між війною і миром. Україна – Ізраїль». Фото: Микола Тис/ZIK

Генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького Тарас Возняк відзначив паралель між Україною та Ізраїлем, яка стала особливо актуальною, коли в Україні розпочалася війна. І ця паралель, за словами Тараса Возняка, має позитивний обертон. «Ізраїль навчився жити у ситуації перманентної війни. Україна теж потребує розвитку у ситуації війни. Ця паралель між двома країнами представлена на цих фотографіях», – сказав пан Возняк.

Фотовиставка «Між війною і миром. Україна – Ізраїль». Фото: Микола Тис/ZIK

Директор Всеукраїнського єврей