top of page
  • IFU

Зустріч Президента Світового Конґресу Українців Євгена Чолія з громадою вихідців з України  в Ізраїл


2 липня в Ізраїлі, в Українському культурному центрі в м. Бат Ям відбулася зустріч Президента Світового Конґресу Українців (СКУ) Євгена Чолія з громадою вихідців з України в Ізраїлі, активістами ГО «Ізраїльські друзі України» та представниками інших про-українських організацій.

Євген Чолій здійснював робочий візит до Тель-Авіва та Єрусалима 30 червня – 3 липня 2018 року з метою обговорити актуальні українські питання з Греко-Православним Патріархом Єрусалима і високопосадовцями Ізраїлю та ознайомитись із діяльністю української громади.

В 2018 році Євген Чолій здійснив робочі візити вже в 25 країн світу. За свою 10-річну каденцію на посаді Президента СКУ пан Чолій відвідав державу Ізраїль вперше. Президента СКУ під час візиту до Ізраїлю супроводжувала Директор Представництва СКУ зі зав’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі Марина Ярошевич. Представництво СКУ в Європі було відкрито зовсім недавно. Пані Марина розповіла про роботу і діяльність Європейського відділу СКУ.

На зустрічі в УКЦ Євген Чолій розповідав про мету візиту в Ізраїль, про роботу і діяльність СКУ в цілому, про плани і перспективи, як саме СКУ так і у відносинах з Ізраїлем. Також закликав громадські організації Ізраїлю долучатися і стати членами Світового Конґресу Українців. Підняли і тему пропаганди і гібридної війни РФ проти України і засобам протидії.

Президент СКУ провів низку зустрічей з посадовцями, серед яких були:

  • Надоленко Геннадій, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі;

  • Теофілос ІІІ, Греко-Православний Патріарх Єрусалиму;

  • Плоскoв Талі, Заступник Голови Кнесету Ізраїлю, Голова Парламентської групи дружби Ізраїль-Україна;

  • Мерідор Дан, Президент Ізраїльської ради з зовнішніх відносин;

  • Елькін Зеев, Голова ізраїльської частини Спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва Кнесету (Парламенту) Ізраїлю, Міністр у справах Єрусалима і спадщини та Міністр охорони навколишнього середовища.

Також виступили з промовою: співголова ГО «Ізраїльські друзі України» В’ячеслав Фельдман який в свою чергу розповів про діяльність організації, проекти, про всебічну допомогу Україні, плани. І користуючись нагодою заросив Євгена Чолія ще раз завітати в Ізраїль.

Виступила також працівник посольства України в державі Ізраїль Наталія Марікуца.

Задав декілька питань про Україну, діаспору і молодь, провів дискусію з президентом СКУ активіст молодіжного руху Мамедов Тімур, а також представники інших організацій.

Взагалі зустріч проходила в дружній атмосфері, спілкування на різні теми. Співали Українські пісні для наших гостей. А наша Маргарита Кльоц як завжди приготувала смаколики: дуже смачні домашні пиріжки, які всі скоштували не помітивши як вони скінчились.

В планах нашої організації стати членами Світового Конґресу Українців.

Більше фото тут

В. Фельдман, Т. Мамедов, фото Т. Гур

109 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

STAND WITH UKRAINE

bottom of page