Записки лагеря "Крылья" 2018 - 3 заезд

12/08/2018

 

Третья смена делится впечатлеяними о лагере

 

Валентина Крутько, Лубны:

-- Після вдалого приземлення та знайомства з новими ізраїльськими та українськими друзями, короткого відпочинку розпочався перший день таборування. Відпочинок і для малечі і для мам і розпочався він з огляду місцевих краєвидів та довгоочікуваного СЕРЕДЗЕМНОГО МОРЯ теплого та привітного в місті Ашкелон.

 

Татьяна Бойко-Багрий, Винница:

-- Ще один день дивовижної відпустки промайнув. Неповторні краєвиди, тепле лагідне море та зустріч з ннперевершеними людьми, які роблять нас та наших дітей щасливими. Велике їм спасибі.

  Прогулка по старому городу Яффо

 

Валентина Крутько, Лубны:

-- Сьогоднішній день - це IERASULIM.!!! Легенди в поєднанні з історичними подіями , релігійні вірування та єдність різних культур , сучасність в поєднанні з глибоким минулим ...

 

Дарья Мазур, Херсон:

-- Иерусалим! Это священное место для многих религий. В нём переплелись религиозная древность и нынешняя повседневность. Прогуливаясь по узеньким улочкам, ты как будто телепортируешься во времени: то видишь стену возраст которой исчисляется в десятки столетий, то, буквально через пару метров, тебе открывается вид на здание, которому всего пару десятков лет. Этим и влечёт к себе Иерусалим! Побывав в нём однажды, ты влюбляешься в этот завораживающий своим величием, своей изысканностью и разнообразностью город!

 

Татьяна Бойко-Багрий, Винница:

--Сьогодні був найдивовижніший день. Зранку ми чекали дива і воно сталося. Ми відвідали Ієрусалим. Емоції переповнюють. Це просто диво відвідати ці святі місця. Вечір зустріли на морі із заходом сонця.

 Валентина Крутько, Лубны:

-- Сьогодні у нас в таборі гості , котрі не лише нас розважали, а ще зробили з нас красунь