top of page

Міжнародний волонтерський логістичний центр «Марлог»


МАРЛОГ це міжнародний волонтерський логістичний центр, який приймає гуманітарні вантажі та доставляє адресату в кожен куточок України!


«МАРЛОГ» מרלו״ג в перекладі з івриту означає «Логістичний центр»Як працює МАРЛОГ?


Ми приймаємо замовлення безпосередньо від українців та передаємо їм допомогу під звіт. Прозоро працюємо з міжнародними донорами, які довіряють нашим громадським організаціям ще з 2014 року. МАРЛОГ обʼєднує під своїми крилами лише перевірені ГО, волонтерські обʼєднання та благодійні фонди України, які мають перевірену роками кришталеву репутацію.

Головній міжнародний партнер на сьогодні - некомерційна організація у Ізраїлі Ізраїльські друзі України


Історія створення МАРЛОГу

В Україні координаторами проекту є волонтери, які об’єдналися ще в 2014-му році і сьогодні, у 2022-му, під егідою Волинської військової Адміністрації, щодня працюють для досягнення спільної цілі – перемоги над окупантами. Ми віримо в 🇺🇦 Україну і саме тому, ми, попри все, будемо працювати разом!


Проект ініціювали та заснованували українська ГО Велика ідея та ізраїльська Israeli Friends of Ukraine.

Чим ми є корисними?Ми працюємо за напрямками 1. Комунікація з міжнародними благодійними організаціями. 2. Юридичне оформлення гуманітарної допомоги. 3. Логістика від благодійників до України. 4. Оформлення, сортування, облік вантажу на складі. 5. Прийом замовлень, формування вантажу та доставка з рук в руки під звіт. 6. Звітування перед благодійниками.

Гарантуємо доставку адресних замовлень 1. Тактичним медикам 2. Військовим шпиталям 3. Екстренній медицині

4. Лікарням 5. Потребуючим закладам (дитячі будинки, будинки інвалідів, хоспіси, соцслужби) 6. Громадянам України, які залишились без даху над головою.

Щира подяка нашим друзям з великим серцем!

Israeli Friends of Ukraine, Israeli Ukrainian Alliance Embassy of Ukraine in the State of Israel щиро дякують людям та компаніям з великими серцями, що зробили неможливе можливим:

🇺🇦 Обʼєднуємо наші зусилля для збереження незалежної України. Разом до перемоги!


385 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page