top of page

Маратон Добрих справ "Вишиванку вдягай та допомогай!"
UA/RU/HEB


Якщо ви скучили за справжнім Ізраїлем, який ми всі любимо – їдьте до солдат. Тільки там ви можете зустріти пару волонтерів-американців з Тенесі, що взнали про пункт зупинки для вояків у мошаві Шува і приїхали допомогти (та долучились до нашої команди варити вареники). Ви можете зустріти обслугу самоходки, в якому будуть ультрарелігійний резервист з пейсами до плеч, програміст з Тель Авіву, поселенець та учасник антиурядових мітингів на вулиці Каплан. У звичайний час вони живуть у паралельних світах, часто сваряться між собою. Але не на війні. Там вони – одна команда. Всі – одна команда.16 травня відзначається Міжнародний день вишиванки, але на тлі війни в Ізраїлі та Україні не було настрою святкувати. Тому ми вирішили провести Маратон добрих справ «Вишиванку вдятай та допомогай!», в рамках якого ми б допомагаючі в Ізраїлв збирали кошти також на допомогу в Україні.


17 травня волонтери Israeli Friends of Ukraine виїхали на південь, пригощати солдат варениками. Ми приготуали десь 500 порцій смачних вареників, частина з'їдалась одразу на місці (деякі солдати двічі приходили за добавкою), а частина доправлялась до Гази з конвоями. Солдати, волонтери – почуття єдності, братства, родини – його сьогодні можна знайти тільки на війні. Дуже хотілося б щоб воно залишилось на завжди і після перемоги!Зараз ми допомагаємо на 2 фронти: в Україні та в Ізраїлі, але без вас, люди з добрими серцями нічого не вийде. Якщо ви хочете і маєте можливість – посилання на донат.

Допомагати – це просто!RU

Если вы соскучились за настоящим Израилем, который мы все любим – езжайте к солдатам. Только там вы можете встретить пару волонтеров-американцев из Тенесси, которые узнали о пункте остановки для солдат в мошаве Шува и приехали помогать (и присоединились к нашей команде варить вареники). Вы можете встретить экипаж самоходки, в котором будут ультрарелигиозный резервист с пейсами до плеч, программист из Тель Авива, поселенец и участник антиправительственных митингов на улице Каплан. В обычное время они живут в параллельных мирах, часто ругаясь между собой. Но не на войне. Там они – одна команда. Все – одна команда!16 мая отмечается Международный день вышиванки, но на фоне войны в Израиле и Украине не было настроения праздновать. Поэтому мы решили провести Марафон добрых дел «Вышиванку надевай и помогай!», в рамках которого мы бы помогая в Израиле собирали донаты так же на помощь Украине.


17 мая волонтеры Israeli Friends of Ukraine выехали на юг, кормить солдат варениками. Мы приготовили порядка 500 порций вкусных вареников, часть съедалась сразу на месте (некоторые солдаты приходили за добавкой дважды), а часть увозилась солдатам в Газу проходящими конвоями. Солдаты, волонтеры - чувство единства, братства, семьи – его сегодня можно найти только на войне. Очень хочется, чтобы оно осталось с нами навсегда и после победы!

Сейчас мы помагаем на 2 фронта: в Украине и в Израие, но без вас, люди с добрыми сердцами ничего не получится. Если вы хотите и имеете возможнось – ссылка на донат.

Помогать – это просто!
אם אתם מתגעגעים לישראל האמיתית שכולנו אוהבים - לכו לחיילים. רק שם אפשר לפגוש זוג מתנדבים אמריקאים מטנסי שלמדו על נקודת רעינון לחיילים במושב שובה ובאו לעזור (והצטרפו לצוות שלנו לבשל וארניקי). תוכלו לפגוש צוות של תותח מתנייע, שיכלול חייל מילואים חרדי, מתכנת מתל אביב, מתנחל ומשתתף בהפגנות נגד הממשלה ברחוב קפלן. בזמנים רגילים, הם חיים בעולמות מקבילים, לעתים קרובות רבים ביניהם. אבל לא במלחמה. שם הם צוות אחד. כולנו צוות אחת!


ה-16 במאי הוא יום של חולצה רקומה "וישיבנקה" הבינלאומי, אבל על רקע המלחמה בישראל ובאוקראינה לא היה מצב רוח לחגוג. לכן, החלטנו לערוך מרתון מעשים טובים "תלבש חולצה רקומה ותעזור!", במסגרתו נסייע בישראל ונאסוף תרומות לעזרה לאוקראינה.ב-17 במאי יצאו מתנדבי Israeli Friends of Ukraine דרומה כדי להאכיל את החיילים בואריניקי. הכנו כ-500 מנות טעימות, חלקן נאכלו מיד במקום (חלק מהחיילים הגיעו פעמיים לקחת עוד), וחלק נלקחו לחיילים בעזה בשיירות חולפות. חיילים, מתנדבים - תחושת אחדות, אחווה, משפחה - היום אפשר למצוא את זה רק במלחמה. אנחנו באמת רוצים שזה יישאר איתנו לנצח גם אחרי הניצחון!


עכשיו אנחנו עוזרים ב-2 חזיתות: באוקראינה ובישראל, אבל בלעדיכם, אנשים עם לב טוב, שום דבר לא יקרה. אם אתם רוצים ויש לכם אפשרות ויכולת, קישור לתרומה.

לעזור – זה פשוט!

 

8 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page