top of page

Звіт Малогу 10 квітня. Історія надзвичайної важливості і добра…


Історія про 7 ФУР з важливою ГУМАНІТАРНОЮ ДОПОМОГОЮ для України від Міжнародної організації Єврейської агенції СОХНУТ הסוכנות היהודית לארץ ישראל з Ізраїлю.


Історія почалася зі звернення СОХНУТ до Ізраїльських друзів України з проханням допомогти розподілити зібрану гуманітарну допомогу для місць, де є її найбільше потребуть у нашій країні.


Така співпраця стала можливою завдяки чесній і прозорій роботі «МАРЛОГ» в Україні, який в свою чергу створений за тісної співпраці і багаторічної дружби команди Центру з не менш відповідальною організацією Israeli Friends of Ukraine. Команда Єврейської агенції СОХНУТ максимально перевірила та упевнилась в чесності і прозорості діяльності “Israeli Friends of Ukraine” та МАРЛОГ, тому довірила нам передачу своєї допомоги та стала нашим партнером.


Ми, в свою чергу, щасливі отримати довіру такої потужної Міжнародної організації Єврейської агенції СОХНУТ та впевнені, що тільки разом зможемо робити ще більше добрих справ!

Сьогодні ми можемо уже безпечно, зважаючи на воєнний стан в Україні, відзвітувати і разом порадіти – уся допомога з Ізраїлю уже в руках потребуючих українців в різних куточках нашої країни. Самовіддана праця десятків людей, докладений до того, щоб ця допомога потрапила в руки потребуючих.

Спочатку речі збиралась, сортувалась, пакувалась в Ізраїлі Потім літаками допомога відправилась у Бельгію , де перевантажилась у 7 вантажівок і попрямувала до Польщі.


В польському місті Перемишль вантажівки зустріли на митній службі HOL SPED, де вантаж оформили документи згідно чинного польського законодавства для перетину кордону Польща-Україна.


Наша команда «МАРЛОГ» зустріла та, зі свого боку, супроводила вантажівки документально, згідно українського законодавства. Ми зробили усе від нас залежне, щоб гуманітарний вантаж не «застряг» на наших складах, а якнайшвидше потрапив до рук потребуючих українців, згідно заявок.


Саме тому вантажівки прямісінько з Польщі поїхали до наших надійних та порядних партнерів, яким довіряємо як собі, в українські міста, де уже безпосередньо роздають людям, що потребують допомоги у цей тяжкий час війни:

- Запорізьку обласну дитячу лікарню; - м. Краматорськ; - м. Знамʼянку; - 128 батальон ЗСУ.

 • Вінниця, Вінницька торгово-промислова палата отримали і передали допомогу у:

- ОТГ Люботин Харківської області; - Південноукраїнська міська рада Миколаївскої області (у тому числі для Південноукраїнської міської лікарні); - міста Дніпро та Чернігів для біженців з Маріуполя.

- біженцям до с. Ворохти та ближніх сіл з зон бойових дій в Україні; - Татарівський старостинський округ - будинок культури; - Ворохтянська селищна рада - будинок культури; у міста Київ, Ірпінь, Бучу, Мединю.

 • Волинська обл., Ковельська військова адміністрація отримали і передали допомогу:

- 14 ОМБР у «гарячі точки» їх дислокації в зонах бойових дій; - Вимушеним переселенцям з зон бойових дій в Україні до Ковельського району; - потребуючим військовим у Миколаївській обл.

 • Умань, Криворізьке відділення Благодійного фонду "Ор-Авнер" "Хабад Любавич", Асоціації розвитку Єврейських громад. м. Умань отримали і передали допомогу:

- потребуючим в м.Умань та Кривий Ріг.


Єврейська агенція СОХНУТ – це відео-подяка від українських організацій- отримувачів для вас! Кожна людина, яка отримала від вас допомогу, щиро вдячна вам…


Також щира подяка «Israeli Friends of Ukraine» за вашу підтримку та допомогу з міжнародною логістикою та перевезенням вантажів з гуманітарною допомогою до Польщі.


А ще, висловлюємо вдячність за допомогу з логістикою Польща-Україна нашим друзям і партнерам компанії Завод Комбікормів "AGRO V"

Кожна допомога у цій добрій справі важлива!!!


Серед отриманої допомоги були справді важливі речі для людей, які постраждали і продовжують страждати від війни:

 • дитячі підгузки;

 • покривала;

 • спальні мішки;

 • плащі;

 • засоби загальної гігієни;

 • жіноча гігієна;

 • приладдя для тварин;

 • дитячий одяг.

Чекайте також фотозвіти про отримання допомоги у окремих постах.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

 

Account for donations:

- Bank Hapoalim, bank number 12, branch 609, account 72988.

- IBAN: IL60-0126-0900-0000-0072-988

- SWIFT: POALILIT

- bit: 0529322889

Account name: Israeli Friends of Ukraine R.А.

35 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Commenti


bottom of page