top of page

ВІДПРАВЛЕНО ТА ОТРИМАНО 23.03.2022

Звіти про отримання:


ГО "ІТ Кластер Донеччини"

Щиро дякує Волотнерскому логістичному центру "Марлог" за конче необхідні ліки та засоби для надання медичної допомоги! Вся отримана гуманітарна допомога одразу була передана до військової частини А****. На відео медики частини передають величеееезну подякую! Слава Україні!


ХАРКІВ SOS

Великий перелік ліків, інших медичних товарів, гігієнічних засобів відправили до Харкова. Це пелюшки та підгузки, прокладки й тампони, шампуні та мило. А ще фізрозчин, вата, халати, простирадла, шлункові зонди, сечоприймачі, джгути, хірургічні набори, шприци, катетери, пластирі, рукавички, маски, бандажі та інше.

Розподілятимемо по медичним закладам міста та області. Їх надав Міжнародний волонтерський логістичний центр «Марлог» . Дякуємо нашим друзям із Ізраїлю!

Слава Україні!

****** Номери call-центру Харків-SOS:

+380677775340 +380507775340 +380443346798

****** Вебсайт: kharkivsos.org Наші акаунти у соціальних мережах: Facebook: https://www.facebook.com/kharkivsos Instagram: https://www.instagram.com/kharkivsos/ЩОДЕННА РОБОТА ВОЛОНТЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ «МАРЛОГ» — це понад 60 волонтерів, 10 координаторів, які працюють на волонтерському фронті, в тилу, підсилюючи оборону усім, що в наших силах.

«МАРЛОГ» — це тисячі небайдужих сердець, які щодня надсилають підтримку та допомогу нашому фонду, яку ми сортуємо на відправляємо у «гарячі точки».

На фото, лише кілька секунд із нашого життя, яке зараз вирує у шаленому ритмі.ВІДПРАВЛЕНО ТА ОТРИМАНО 23.03.2022 р.

Уже сьогодні, гуманітарна допомога від наших ізраїльських друзів Israeli Friends of Ukraine була відправлена та отримана волонтерськими організаціями та адресатами:

  • По заявці від “Israel friends of Ukraine” на Чернігівщину відправлено вантаж тактичним медикам та постраждалим громадянам;

  • У м. Харків відправлена гуманітарна допомога постраждалим громадянам та медичні засоби.Попереду новий день, який завжди несе в собі надію на краще, сподівання на добрі зміни. Уже сьогодні, реалізовано чимало проектів, а ще більше – попереду. Всі ми – це історія і від нас залежить наше щасливе майбутнє у вільній Україні. 

Israeli Friends of Ukraine збирає кошти на закупівлю потрібних медичних матеріалів і засобів. Розрахунковий рахунок для переказів:

- Банк Апоалім, номер банку 12, відділення 609, рахунок 72988.

- IBAN: IL60-0126-0900-0000-0072-988

- SWIFT: POALILIT

- bit: 0529322889

- Посилання на Paybox

8 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page