top of page

Звіт Марлогу 1 червня.

Евакуаційний Автобус Миру проекту Israel4Ukraine іде до Запоріжжя за нашими … Як можна спати, коли сталася нагода швидко відправити вантажі на Схід України, в гарячі точки нашим потребуючим людям і діткам?..

На Запоріжжя, для діточок та мам за заявкою Міжнародного центру «Світ очима дітей» терміново сформували медичну допомогу (40 позицій медикаментів) та 121 ящик засобів гігієни, продуктів, памперсів, ковдри і подушки. Для вимушених переселенців з Донецької та Запорізької областей на БО БФ «Емоція» зібрали 2 палети + 30 ящиків продуктів , 10 ящиків гігієни. Щира дяка нашим хлопцям, які після важкого дня відгукнулися екстрено вантажити цілий автобус. Щира подяка невтомним водіям евакуаційному Автобусу Миру за їх нелегку і небезпечну роботу!

Цей вантаж сформовано з останніх фур, що прийшли з Франції, з Ізраїлю та Італії! Наші надійні партнери і друзі з Israeli Friends of Ukraine, з Ukraine Libre - Toulouse, Amor Vitae!! Щиро дякуємо вам за цю допомогу - її дуже чекають потребуючі украінці в самому пеклі війни. Разом до перемоги!💛💙


20 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page