top of page

Звіт Марлогу 10 липня.

МАРЛОГ - це ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ! Відвідали ще 306 наших українців, що втратили домівки через війну і знайшли дах над головою на Волині...

306 страшних і різних історій долі з одним кінцем: «Втрачено все, що заробили за життя, але живі. За кордон не хочу. Хочу повернутися до дому»… Як же боляче дивитися в очі жінці , що втратила двох синів, понад місяць виживала в селі у підвалі під бомбами, вийшла з окупації, а тепер розшукує онуків… Мамі, що лише пару днів назад приїхала з двома малими дітками через фільтрацію і блокпости окупантів… Намагаємося чим можемо полегшити їм життя.

Цього разу відвідали Смідинську і Луківську громади на Волині, де постійно живуть 306 біженців з дітьми. Голови цих ОТГ Оксана Піцик і Анатолій Климук зробили багато, щоб людям зі Сходу та Півдня на Волині жилося максимально комфортно. Люди були дуже вдячні за доставлені МАРЛОГОМ продукти харчування, засоби гігієни та одяг, взуття, дитячі іграшки та солодощі. Ця допомога- солідарність усього світу! Дякуємо за подаровані і доставлені продукти людям та корм для тварин нашим благодійникам з Польщі і Америки Агнешці Позняк з друзями та фундаціям Greater Good Charities @Stovarzyszenie Helmska Straz ochrony Zvierzat @Folkowisko Pomoc Humanitarna Stowarzyszenie Folkowisko Дякуємо за засоби гігієни, одяг і дитяче партнерам і друзям з Шотландії Scotland Supporting Ukraine Israeli Friends of Ukraine з Ізраїлю Amor Vitae з Італії Ukraine Libre - Toulouse з Франції! Також, з нами разом до біженців їздила Діана Дольс, віце-президент французької асоціації Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе, та представник французької асоціації Ukraine Libre Наталі Nataliya Zuzuk , які особисто вивчали потреби, умови життя цих людей для масштабування допомоги і для майбутніх спільних проектів! Дякуємо за цей візит і за підтримку !

Хай повертається в рази ПРИМНОЖЕНИМ ДОБРО ВСІМ, хто допомагає разом з нами нашим людям. ДОБРУ БУТИ! СЛАВА УКРАЇНІ! І з нами весь світ!

24 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page