top of page

Звіт Марлогу 16 червня.


Сьогодні хочемо вчергове прозвітувати про отримання гуманітарної допомоги від МАРЛОГУ, що надійшли з різних регіонів нашої Укравни . Після перегляду відео, згадуємо як наші волонтери вкладали у кожну коробочку свою любов і турботу аби наші воїни і наші люди відчули це. Більша частина допомоги вже на передовій допомагає нашим військовим . Щиро дякуємо нашим регіональним партнерам-отримувачам вантажів, волонтерам перелічених громадських організацій та благодійних фондів, які ризикуючи життям доставляють вантажі військовим на передову!

Отже, допомогу отримали і відзвітувалися:

✅МЦ «Світ очима дітей» (Запорізька область) ✅Голобська селищна рада (Волинська область) ✅ПМП «Віка» (Хмельницька область) ✅БФ «Емоція» (Запорізька область) ✅ГО «Наша файна громада» (Волинська область) ✅БФ Павла Вишнякова (Києвська область) ✅БФ «Українська мрія» (Миколаївська область)

Щира подяка нашим закордонним партнерам та усім небайдужим, хто появляє ініціативу та допомагає нашому волонтерському центру! Пам’ятаймо, що ми кожного дня все ближче до перемоги. Все буде Україна!💙💛

17 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comentarios


bottom of page