top of page

Звіт Марлогу 16 липня.


ЩЕ 39 гуманітарних ВАНТАЖІВ МАРЛОГОМ СФОРМОВАНО-ВІДПРАВЛЕНО станом на 16.07.2022 за офіційними заявками в різні куточки України !

Отже, чекаємо звіти, наші отримувачі:


✅Дніпропетровщина. МГО "Українці разом". Медикаменти для 92-ї бригади ✅Донеччина. УПЦ "Івана Золотоустого". Інвалідні візки для людей похилого віку. ✅Запоріжжя. ГФ "Міська варта". Засоби від комарів для підрозділу. ✅Одещина. БФ "Врятуй та збережи". Інвалідні візки для людей з інвалідністю. ✅Запоріжжя. МБФ "Український напрямок". Передано інвалідні візки ✅Кривий Ріг. БФ "Рукавичка-Кр". Медпрепарати для безхатніх тварин ✅Володимир-Волинський. ПП Ірина Олещук. Тактичні аптечки та засоби від комарів для 14-ї ОМБР. ✅Київщина. БО БФ "Сприяння розбудові сучасного Українського Козацтва". Тактичні аптечки, сумка медика та тактичні перев'язувальні матеріали. ✅Бориспільський р-н. ВЧ А23**. Тактичні аптечки, турнікети, джгути, тактичні Ноші та інша тактична медицина для військовослужбовців. ✅Одещина. БО БФ "Єдина родина". Аптечки для ВПО та медикаменти для вимушених переселенців. ✅ГО "Волинська січ". Медикаменти для військовослужбовців ССО. ✅Волинь. Поворська сільська рада. Тактичні аптечки, турнікети, рюкзак медика та медицина для 14-ї ОМБР. ✅Київщина. Київська обласна військова організація. Медикаменти для мешканців м. Києва ✅Одещина. ГО "Запорука Майбутнього". Інвалідні візки та медикаменти для Психоневрологічного відділення. ✅Волинь. Виконком Ратнівської СР. Тактичні аптечки та медицина для ВЧ А 16**

✅Львівщина. БФ "Демократичні перетворення". Брендовий новий одяг для діток-сиріт ( 1272 од.)

✅Миколаївщина. "Вознесенська міська рада". Брендовий новий одяг для діток-сиріт. (528 од.)

✅Дніпропетровщина БФ Берегині Нікополя для військових бригад передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни та продуктів харчування.

✅Київщина БФ Марії Маги "Будемо жити" для вимушених переселенців передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни та продуктів харчування.

✅Київщина БО БФ "Павла Вишнякова" для Військова частина А4... Донецької обл. та вимушені переселенці з м.Херсон які наразі тимчасово перебувать у Київській обл. передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни та продуктів харчування.

✅Дніпропетровщина Військова частина А7... передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни та продуктів харчування.

✅Волинь ГО "Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання" "Волинська Січ" для військових частин А7... А4... передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни, продуктів харчування, одягу та кемпінгового матеріалу.

✅Одещина БО БФ "Єдина родина" для вимушені переселенці з Миколаївської та Херсонської обл. передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни, продуктів харчування та кемпінгового матеріалу.

✅Харківщина ФОП Ришков М. В. для жителів території Харків передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни, одягу та продуктів харчування.

✅Київщина БО БФ "СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ" для Потребуючі категорії населення на деокупованих територіях Київської області та прикордонних населених пунктах Чернігівської області передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни та одягу.

✅Дніпропетровщина ГО "Даруй Добро Україна" для П`ятихатській МТГ 1002 ВПО;

в м. Жовті Води - 4075 ВПО;

у Саксаганській ТГ – 307 ВПО,

у Лихівській ТГ – 196 ВПО. м. П'ятихатки Кам’янського р-н. передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни, продуктів харчування та одягу.

✅Одещина Церква Святої Трійці для людей похилого віку, інвалідів та переселенців передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни, продуктів харчування та одягу.

✅Волинь ПП Ірина Олещук для батальйоу 14 ОМБР передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни та продуктів харчування.

✅Кіровоградщина БФ Розвиток Побужжя для вимушених переселенців передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни, продуктів харчування та кемпінгового матеріалу.

✅Черкащина ГО "Січ" для вимушених переселенців та медичних закладів передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни та кемпінгового матеріалу.

✅Волинь Поворська сільська рада Ковельського району Волинської області для військовозобов'язані 14 ОМБР передано гуманітарну допомогу у вигляді кемпінгового матеріалу.

✅Одещина ГО " ЗАПОРУКА МАЙБУТНЬОГО" для Психоневрологичне відділення передано гуманітарну допомогу у вигляді одягу.

✅Київщина Київська обласна військова організація для мешканців Київської області передано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування.

✅Волинь Виконком Ратнівської СР для переселенців, військової частини А1... та для Ратнівського мед.центру передано гуманітарну допомогу у вигляді одягу.

✅Волинь Голобська селищна рада для внутрішньо переселені особи передано гуманітарну допомогу у вигляді одягу, іграшок, ковдр та рюкзаків.

✅Львів «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» розхідники для дитячого гемодіалізу

✅Херсонщина в/ч 70**, 3-й взвод. Аптечки, ноші для поранених

✅БФ «Всеукраїнське об’єднання патріот» медичне устаткування для швидкої допомоги

✅Запоріжська обл, ТРО. Медикаменти для військового лікаря.


Дякуємо нашим закордонним партнерам за гуманітарну допомогу з усього світу, з якої ми формуємо наші вантажі!! ВАША ДОПОМОГА НЕ МАЄ СТОЯТИ НА СКЛАДАХ! Отримуємо і передаємо тим, хто набільше її потребує! ДЯКУЄМО:

Israeli Friends of Ukraine Ізраіль Greater Good Charities Америка -Польща Amor Vitae Італія Ukraine Libre - Toulouse Франція Ukrainer in Bern Німеччина Scotland Supporting Ukraine Шотландія Action Ensemble Франція

РАЗОМ, до перемоги! 💛💙

34 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page