top of page

Звіт Марлогу 28 березня.

28 березня була сформована та відправлена гуманітарна допомога, за попередньо, ретельно перевіреними заявками, від таких українських організацій:

  • Відправлено гуманітарну допомогу у Миколаївське товариство єврейської культури.

  • Сформовано відправку ГО "Волонтерська Сотня Доброволя" Київська обл. 11 коробок

  • Сформовано відправку для ГО "Госпітальєри" 12 коробок

Не перестаємо надсилати слова вдячності для наших друзів із Ізраїлю Israeli Friends of Ukraine , Франції, громади міста Чезано-Мадерно (Італія), діаспори українців в Канаді, Німеччини та Польщі.

Подяка всім, хто допомагає Україні та нашому волонтерському центру!

Разом до перемоги!!!
МАРІУПОЛЬ


27 березня о 15.00 - МАРЛОГ на зв’язку з Автобусом Миру проекту Israel4Ukraine… що регулярно евакуює людей з гарячих точок України до кордону. І що в нас є унікальна можливість допомогти МАРІУПОЛЬЦЯМ!

Але вантаж потрібен за певним переліком. І на збір у 6 тонн в нас є всього 2,5 години!

Часу на роздуми не було! Всі кинулися до роботи. До термінової задачі МАРЛОГУ зібрати допомогу долучився отець Матвій з Пантелеймонівськоі громади Люблинця, Наталка Ариванюк з Луцькими благодійниками, група КРИЛА та Сергій Парвасюк з друзями. Автобус Миру марлогівці завантажили повністю - понад 250 ретельно спакованих і підписаних коробок! Пріоритетом було конкретне замовлення маріупольців - дитяче харчування, енергетичні продукти, білкові консерви (м’ясні трибні, бобові), тушонки, чай , кава, солодощі, ковбаси тривалого зберігання,свіжі овочі, дитячі аптечки, медикаменти для людей, предмети гігієни і вода в пляшечках (до 10% вантажу), дитячі іграшки. В нашоі завжди зібраної координаторки складу Лариси Вавринюк тремтіли руки.. Водій Автобусу Миру Дмитро евакуював вже понад 500 людей з гарячих точок з під обстрілів. З Богом Молимося за МАРІУПОЛЬ.

26 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page