top of page

Звіт Марлогу 30 серпня.

МАРЛОГІВЦІ СФОРМУВАЛИ, ЗАВАНТАЖИЛИ І ВІДПРАВИЛИ ЧЕРГОВУ МАШИНУ ДОПОМОГИ! ПОЇХАЛО НА КІРОВОГРАДЩИНУ !

Нам вдалося закрити одразу декілька офіційних заявок в Кіровоградському регіоні: - Благовіщенька лікарня, - Голованівська лікарня: Завантажили необхідні ліки, медичні та антисептичні розчини, медрозхідники, перевязочні матеріали, ліжка, оглядові столи, матраси.

- для вимушених переселенців з Донецької і Харківської та Миколаївської областей: продукти, засоби гігієни, одяг, взуття, постілі, одіяла, дитячі манежи, автокрісла, дитячі іграшки та дитяче приладдя.

- для наших бійців військових частин Донеччини та Харківщині : тактичні рюкзаки та аптечки, медичні ноші, термобілизну, карімати, спальники, продукти, гігієну.

Щиро дякуємо нашим партнерам Благодійний Фонд "Трініті Україна" Волонтери «Небайдужі люди» за турботу про наших людей, за небезпечну логістику до кінцевого адресата!

Зараз, коли Укрзалізниця більше не може везти на Схід гуманітарні вантажі від БФ і ГО, коли коштів на паливо та на відправки Новою Поштою катастрофічно не вистачає ,- такі об’єднані регіональні завантаження дуже важливі! Щасливої дороги ! ЦЯ багатотонна фура була наповнена завдяки гуманітарній допомозі, що надали наші закордонні партнери : - з Ізраїлю Israeli Friends of Ukraine - з Франції Ukraine Libre - Toulouse! Щиро дякуємо за вашу постійну допомогу Україні та українцям, що постраждали від бойових дій!


39 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page