top of page

Звіт Марлогу 30 вересня.

Проект «АПТЕЧКА ДЛЯ СОЛДАТА»! Повним ходом іде волонтерський пошив 300 аптечок-підсумків для наших захисників ! Взялися шити аптечки волонтери-швачки та закрійники трьох волинських громад: - Люблинецька громада, на чолі з @Тетяною Зінчук; - Шацька громада, на чолі з Неля Сацюк; - Ковельська громада, на чолі з Раісою Хвещук; Закуплено фурнітуру і тканину (частково), розподілено, розвезено, розкроєно!! І вже в умілих руках майстрів - щоденно народжуються аптечки. Кожен з нас розуміє важливість цього завдання! Швидше передати аптечку на передову- рятувати життя воїна …

На пошив аптечок нашими волонтерами-медиками з ГО"Українська Асоціація Захисту Здоров'я "Марлог-Кадуцей"" було зібрано 23 267 грн! Дякуємо Благодійний фонд Івана Омелянюка "Майбутня Волинь - Україна", Асоціація дворового футболу 5х5 - ADF 5x5 Волині керівник Микола Озюк та всім людям, хто довірив нам свої кошти на придбання матеріалів: резинок, стропових лент, замків і бігунків).

Дякуємо нашим партнерам з Ізраїлю Israeli Friends of Ukraine за 300 ізраїльських наповнень для аптечок! Шиємо! Наповнюємо і відправляємо на передову!! Дякуємо безмежно всім і кожному, хто долучився до Проекту «АПТЕЧКА ДЛЯ СОЛДАТА»!


17 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page