top of page

Звіт Марлогу 7 липня.

СФОРМОВАНО-ВІДПРАВЛЕНО волонтерами МАРЛОГУ, за офіційними заявками в різні куточки України чергові 46 гуманітарних вантажів станом на 7.07.2022!

Дякуємо нашим донорам зі всього світу за допомогу! Саме ці передачі сформовано в більшості з вантажів, отриманих з Ізраїлю від організації Israeli Friends of Ukraine! Дякуємо всім за невтомну працю!


Наші отримувачі цього разу:

✅Одещина «БФ Південний Берег» Медицина , гігієна для Одеських лікарень ✅Волинь «БФ ВОЛИНЬ SOS” ортези для Луцького шпиталю ✅Волинь . Госпіталь ветеранів війни. Ліки ✅Івано-Франківщина. БО МБФ "Фрідом Юкрейн". Тактичні аптечки та медикаменти (для частин, що вирушають на Схід) ✅Одещина. БО БФ "Надання". Медикаменти для вимушених переселенців. ✅Дніпропетровщина. ГО "Дніпропетровський футбольний клуб Енергія". Медикаменти для вимушених переселенців. ✅Черкащина. ГО "Січ". Медикаменти для вимушених переселенців Ірпінська зоозахисна агенція ТРІ. УЗД апарат та медицина для тварин (54 позиції) ✅Сумщина. БО МБФ "Інноватор хелп". Медикаменти (56 позицій) ✅Лікарня "Кременчуцька". Медикаменти для пацієнтів лікарні. ✅Харківщина. БО БФ "Дім людини". Медпрепарати для людей з інвалідністю, пенсіонерів, багатодітних сімей та дітей-сиріт ✅Заболоття. Група "Крила". Медикаменти (24 позиції) ✅Волинь. ФОП Ірина для 14-ї ОМБР на Схід. Тактичні аптечки та медикаменти для військових ✅Київщина. БО БФ "Заново". Тактичні аптечки та медикаменти для військового батальйону. ✅Киівщина «ГО ЛЕГІОН АТО». Тактична медицина, аптечки . ✅Івано-Франківщина. ІФУ. Тактичні аптечки та медикаменти для полку "АЗОВ"

✅Харківщина. ОО "Небо плюс". Медикаменти для мешканців м. Харкова

✅Дніпропетровщина. МГО "Українці разом". Медикаменти для лікарень для поранених на фронті.

✅Нікополь. "Берегині Нікополя". Тактичні аптечки (35 шт) та інша тактична медицина для бригад ЗСУ

✅Одещина. Південний берег. Медикаменти (понад 35 позицій) для мобільних госпіталів

✅Київщина. БФ "Відновлення життя". Медикаменти для поранених військових.

✅Київщина. БФ Марії Маги "Будемо жити". Медикаменти для вимушених переселенців з Маріуполя і Харкова.

✅Дніпропетровщина. ВЧ А72**. Медикаменти для 98-го окремого батальйону.

✅Чернігівщина. Зенченко Віктор Олександрович. Тактичні аптечки та пакети для розігріву їжі для ВЧ А 45**

✅Маньківщина. ГО "Волонтери Маньківщини". Тактичні аптечки, турнікети та тактична медицина для військових Маньківки.

✅Черкащина. ВЧ А42**. Тактичні аптечки, рюкзак медика, турнікети та інша тактична медицина для військовослужбовців.

✅Київщина. ПДМШ ім. Миколи Пирогова. Турнікети та інша медицина для мобільного шпиталю.

✅Київщина. ІФУ ВЧ А40**. Тактична медицина для 6-ї роти 242-го батальйону.

✅Одещина. БО "Я допоможу". Тактичні аптечки, бандажі, ІПП та інша медицина для військовослужбовців

✅Кам'янець Подільськ. БТ "Я допоможу". Медикаменти для переселенців з Харкова. ✅Київщина. БО БФ "Павла Вишнякова". Тактичні аптечки, бандажі, ІПП та інша тактична медицина для ВЧ А 40** ✅Черкащина. ГО "Наш батальйон". Медикаменти для ВЧ А 70**

✅Дніпропетровщина «Дніпровський футбольний клуб Енергія» для вимушених переселенців передано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни, продуктів харчування, одягу та дитячого приладдя. ✅Київщина ГО Ресторатор для військових частин, бригаді Нацполіції, полку "Азов" та лікарень Гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни. ✅Київщина ДУ інститут нейрохірургії ім. ак. А.П. Ромоданова Гуманітарну допомогу у вигляді Мішків "200". ✅Сумщина МБФ ІННОВАТОР ХЕЛП для військових та цивільних Гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни та продуктів харчування. ✅Івано-Франківщина Israel friends of Ukraine Гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни, продуктів харчування та одягу. ✅Черкащина ГО "Наш батальйон" для військової частини А7... Гуманітарну допомогу у вигляді одягу, кемпінгового матеріалу та продуктів харчування. ✅Запоріжжя БТ « Майбутнє Є» для вимушених переселенців Гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни та одягу. ✅Дніпропетровщина БФ «Рукавичка-Кр» для безхатніх тварин Гуманітарну допомогу у вигляді харчування для тварин. ✅Черкащина Військова частина А4… для військовослужбовців Гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни. ✅Черкащина ГО "Волонтери Маньківщини" для військовослужбовців Гуманітарну допомогу у вигляді одягу та кемпінгового матеріалу. ✅Волинь Ковельський МЦСССДМ для 115 ОМБ протитанковий батальйон Гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування. ✅Обухів «Ігор Ц.» 26 упаковок рукавичок. ✅Вінники, ребцентр. Пораненому Максиму Б. Ліки, гігієна28 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page