Звіт Марлогу 7 липня.

СФОРМОВАНО-ВІДПРАВЛЕНО волонтерами МАРЛОГУ, за офіційними заявками в різні куточки України чергові 46 гуманітарних вантажів станом на 7.07.2022!

Дякуємо нашим донорам зі всього світу за допомогу! Саме ці передачі сформовано в більшості з вантажів, отриманих з Ізраїлю від організації Israeli Friends of Ukraine! Дякуємо всім за невтомну працю!


Наші отримувачі цього разу:

✅Одещина «БФ Південний Берег» Медицина , гігієна для Одеських лікарень ✅Волинь «БФ ВОЛИНЬ SOS” ортези для Луцького шпиталю ✅Волинь . Госпіталь ветеранів війни. Ліки ✅Івано-Франківщина. БО МБФ "Фрідом Юкрейн". Тактичні аптечки та медикаменти (для частин, що вирушають на Схід) ✅Одещина. БО БФ "Надання". Медикаменти для вимушених переселенців. ✅Дніпропетровщина. ГО "Дніпропетровський футбольний клуб Енергія". Медикаменти для вимушених переселенців. ✅Черкащина. ГО "Січ". Медикаменти для вимушених переселенцівІрпінська зоозахисна агенція ТРІ. УЗД апарат та медицина для тварин (54 позиції) ✅Сумщина. БО МБФ "Інноватор хелп". Медикаменти (56 позицій) ✅Лікарня "Кременчуцька". Медикаменти для пацієнтів лікарні. ✅Харківщина. БО БФ "Дім людини". Медпрепарати для людей з інвалідністю, пенсіонерів, багатодітних сімей та дітей-сиріт ✅Заболоття. Група "Крила". Медикаменти (24 позиції) ✅Волинь. ФОП Ірина для 14-ї ОМБР на Схід. Тактичні аптечки та медикаменти для військових ✅Київщина. БО БФ "Заново". Тактичні аптечки та медикаменти для військового батальйону. ✅Киівщина «ГО ЛЕГІОН АТО». Тактична медицина, аптечки . ✅Івано-Франківщина. ІФУ. Тактичні аптечки та медикаменти для полку "АЗОВ"

✅Харківщина. ОО "Небо плюс". Медикаменти для мешканців м. Харкова