top of page

Звіт Марлогу 7 вересня.

Обновлено: 13 сент. 2022 г.


Звіти! Посмішки, подяки, згадки що ця коробочка пройшла сотні рук, щоб зігріти, накормити, вилікувати, врятувати життя… Це так важливо.. Безмежна дяка і шана за цю КОРОБОЧКУ сотням людей! Отже, тішимося звітами наших отримувачів гуманітарної допомоги з думкою, що ми всі разом змогли реально допомогти людині і ще на один день пришвидшити на своєму фронті перемогу України над агресором!

Сьогодні МАРЛОГУ і закордонним благодійникам звітують на фото і відео про отримання таких важливих і теплих КОРОБОЧОК наші надійні партнери:


✅ БФ «Врятуй та збережи». Одеська обл.

✅ Миколаївська обласна організація . Миколаївська обл.

✅ ГО «Самооборона Одеси». Одеська обл.

✅ «Карітас Запоріжжя». Запорізька обл. ✅ Група «Крила» . Відправки військовим по всій лінії фронту

✅ ГО «Ресторатор» . Тернопільська

✅ БФ «Сприяння розбудові українського козацтва». Київська обл

✅ «Дан.Моє місто Южне». Одеська обл.

✅ БФ Допомоги «Надія». Київська обл.

✅ ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА УКРАЇНИ с. ПІВНІ, Киівщина

✅ Близнюківська СР. Харківська обл.

✅ БФ «Молодь - майбутнє нації». Киівська обл.

✅ БФ «Добрі справи». Київська обл.

✅ в/ч Донецька область

✅ в/ч Сумська область

✅ Рух «Збережи ФОП». Київська обл.

✅ БФ «Заново». Київська обл.

Щира подяка нашим закордонним донорам та усім небайдужим, хто появляє ініціатиту, довіряє і передає благодійні вантажі нашому волонтерському центру МАРЛОГ! ДЯКУЄМО ЗА СОЛІДАРНІСТЬ:

Israeli Friends of Ukraine Ізраіль Ukraine Libre - Toulouse Франція Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе Франція Support for Ukraine Lincolnshire Шотландія White Eagle Appeal Англія @DAVAJ UKRAIN Австралія-Польща Scotland Supporting Ukraine Шотландія Greater Good Charities Америка Amor Vitae Італія @Healing Skalpel Daniil Bondarenko Америка Daniel Sandford Англія Chaya Margarita Gorodnitsky Bogomolny Ізраіль Cedric Mascaras Франція Olga Rozhmanova Італія Daniel Rusty Австралія Nataliya S Dunn Німеччина @Rebecca Pohl Америка Angelika Valerievna Бельгія Agnieszka Poźniak Польща

Дяка і шана Isar Ednannia та ГО Велика ідея за можливість масштабуватися в допомозі людям по всій Україні!

РАЗОМ МИ РОБИМО ВЕЛИКУ СПРАВУ НА СТОРОНІ ДОБРА І СПРАВЕДЛИВОСТІ! Пам’ятаймо, що ми кожного дня все ближче до перемоги. Все буде Україна! 💙💛

11 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page