Грандіозний успіх українського фестивалю “ЕТНО-хутір” в Ізраїлі

Четвертий фестиваль української культурної спадщини “ЕТНО-хутір”, що відбувся 15 червня 2018 року в Тель-Авіві, перевершив успіх всіх попередніх років. Більше 2000 ізраїльтян насолоджувалися українськими піснями, кухнею і модою в атмосфері молодіжного драйву.

Організаторами заходу стала громадська організація Israeli Friends of Ukraine за підтримки канадського благодійного фонду Ukrainian Jewish Encounter. Партнерську допомогу надали Посольство України в Ізраїлі та авіакомпанія МАУ.

Фестиваль “ЕТНО-хутір” став вже щорічною традицією – головною проукраїнською подією в Ізраїлі, своєрідним культурним мостом між Ізраїлем і Україною. З кожним роком фестиваль набирає все більшої популярності як серед ізраїльтян, так і серед української спільноти.

Організатори фестивалю отримали заявки на участь від українських майстрів прикладного мистецтва і творців модного одягу в етностилі. Так, вперше на фестивалю в цьому році був представлений популярний український бренд Gapchinska, який представляла для ізраїльської публіки відома українська художниця Євгенія Гапчинська.

У музичному меню фестивалю в Тель-Авіві були українські музичні колективи “Цвіт кульбаби”, “Неформат” і прекрасна українська артистка Оксана Муха. На сцені блискуче виступила вже добре відома ізраїльської та української публіки запальна група “Gefilte Drive”.

Традиційні вареники та інші страви національної кухні України змушували гостей шикуватися в черги за смачними наїдками. Окрема програма була для дітей, включаючи майстер-клас з української наро