Грандіозний успіх українського фестивалю “ЕТНО-хутір” в Ізраїлі

Четвертий фестиваль української культурної спадщини “ЕТНО-хутір”, що відбувся 15 червня 2018 року в Тель-Авіві, перевершив успіх всіх попередніх років. Більше 2000 ізраїльтян насолоджувалися українськими піснями, кухнею і модою в атмосфері молодіжного драйву.

Організаторами заходу стала громадська організація Israeli Friends of Ukraine за підтримки канадського благодійного фонду Ukrainian Jewish Encounter. Партнерську допомогу надали Посольство України в Ізраїлі та авіакомпанія МАУ.

Фестиваль “ЕТНО-хутір” став вже щорічною традицією – головною проукраїнською подією в Ізраїлі, своєрідним культурним мостом між Ізраїлем і Україною. З кожним роком фестиваль набирає все більшої популярності як серед ізраїльтян, так і серед української спільноти.

Організатори фестивалю отримали заявки на участь від українських майстрів прикладного мистецтва і творців модного одягу в етностилі. Так, вперше на фестивалю в цьому році був представлений популярний український бренд Gapchinska, який представляла для ізраїльської публіки відома українська художниця Євгенія Гапчинська.