top of page

Відзнака "Золоте серце"Ми довго готувалися до запуску цього проекту і з радістю про нього розповідаємо. "Тризуб" герб України та символ незламності українського народу, який воює за свою свободу.

24 лютого, з початком війни Росії проти України, мільйони людей по всьому світу ініціювали волонтерські ініціативи та проекти, стали збирати гроші на допомогу військовим та цивільним, і ми "Ізраїльські друзі України" не стали винятком. Серед волонтерів у наших лавах є люди різних професій та спеціальностей, з дуже крутими ідеями, які ми намагаємось разом реалізовувати.


Знак "Золоте серце" - герб України, зроблений із бронзи 16 гр і вкритий золотом 0.25 мікрон, для тих, хто хоче допомогти Україні з одного боку та передати своїм дітям історію цієї війни з іншого боку.

Усього є 2022 одиниці (рік війни).

Кожен, хто придбає цей знак – отримає іменний сертифікат та порядковий номер, який буде лише у вас.

Перші три порядкові номери ми відкриваємо для аукціону, який триватиме до кінця грудня, де й буде оголошено імена переможців.


Вартість тризубу – 400 шек.

Усі зібрані кошти від продажу тризубів підуть на прилади, які рятують життя. У планах зробити дуже обмежену серію із дорогих металів, але про це ми розповімо окремо. Для замовлення зайдіть за посиланням


431 просмотр0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

ความคิดเห็น


bottom of page