top of page

Як написати записку в Стіну плачу?

Обновлено: 21 сент. 2020 г.Найбільша з релігійних пам'яток Єрусалима, що отримала назву Стіна Плачу, привертає до себе віруючих людей з усього світу.

На місце жорстоко зруйнованого на початку нашої ери Другого Єрусалимського Храму вже багато століть приходить єврейський народ, щоб оплакати загублену святиню. Незважаючи на те, що від дорогого для всіх віруючих місця залишився лише фрагмент Західної стіни, паломники впевнені, що саме тут можна відчути присутність Бога.

Вважається, що згадка людського імені в цьому святому місці знаходить особливу силу, тому більше трьохсот років тому народилася традиція писати і вкладати в ущілини між каменями записки, звернені до Всевишнього з проханням послати тому, хто просить удачу, здоров'я і щастя. Однак не всі паломники знають, прямуючи до Стіни Плачу в Єрусалимі, як правильно написати записку. Написати записку зі зверненням до Всевишнього може будь-яка людина, незалежно від свого віросповідання, національності або положення в суспільстві. Ніяких обмежень на цей рахунок не існує. Немає і якоїсь однієї встановленої форми, що регламентує, як писати записку в Стіну Плачу. Ні мова прохача, ні папір або чорнило не мають значення. Під час цього священного моменту діє лише одне правило: серце віруючого повинна наповнювати молитва до Бога.

Якщо ж паломник, який вперше доторкнувся до святині, розгубився, не знаючи, як написати записку в Стіну Плачу, приклад йому подадуть доглядачі або волонтери, які щодня допомагають тисячам віруючих висловити свої релігійні почуття. Вони розкажуть про ті нечисленні правила, яких варто дотримуватися в своєму зверненні.

У першу чергу, висловлюючи свої бажання, в записці не варто вживати частку «не». Писати звернення потрібно з любов'ю і радістю в серці. Не можна творити молитву, відчуваючи гнів, злість або образу. У записці слід вказати ім'я тієї людини, за якого підноситься молитва і подякувати Богові за все, що вже дано згори.

А просити милості слід з обережністю. Тільки найпотаємніші бажання або прохання про допомогу в складній ситуації будуть доречні в такому посланні. Не варто просити примножити достаток або багатство, священики стверджують, що подібне бажання наживи може обернутися проти того, хто просить. Кажуть, що прохачі, які залишили послання в Стіні Плачу, відчувають після цього величезне полегшення і радість в душі. Хтось починає дивитися на свої проблеми зовсім іншими очима. А до того, хто просив допомоги, вона приходить з абсолютно несподіваних джерел.

Можливо, не так вже й важливо, чи доставлене послання в священне місце особисто або відправлене Інтернетом. Головне, що молитва Богу принесена, і вона обов'язково буде ним почута.

Джерело: "Світ туризму"

 

Написати записку за допомогою он-лайн форми можна на нашому сайті.

3 970 просмотров7 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

7 Comments


Хочу попросить тлебя Господь за кота моего Арчи у него на носу какието чорные течка и на подбородке инфекция чорная толи герпес толи что прошу помощи у тебя Господь дай Арчи долголетия чтобы он выличился от этой инфекции и долго жил пажалуста помоги мне Диане, и ищё хочу попросить тебя, у меня по квартире какие-то пятна и опухшие помоги мне пусть всё будет хорошо и пройдёт, пажалуста помоги СПАСИ МЕНЯ ГОСПОДИ УСЛЫШЬ МЕНЯ АМИНЬ. СПАСИ МЕНЯ ОТ МАГИИ ПОРЧИ И ВСЕГО ПЛОХОГО ЗАЩЕТИ МЕНЯ ОТ ВСЕХ ДАЙ СИЛЬНУЮ ЗАЩИТУ МНЕ ЧТОБЫ МНЕ НЕ СМОГЛИ НАВРЕДИТЬ И МОЕМУ КОТУ АРЧИ И МОЕЙ КВАРТИРЕ, А ЕСЛИ КТО-ТО ЧТО СДЕЛАЛ МНЕ ПЛОХОЕ ПУСТЬ ВОЗРАТИТСЯ ОБРАТНО ТЕМ ЛЮДЯМ

Like

.

Like

Господи! Даруй мне финансовую по мощь чтобы жить

Like

Ксюша Ксю
Ксюша Ксю
May 25, 2023

Господи милосердний прости мені всі гріхи мої вільні і невільні. Господи благослови рабу твою Оксану на щасливе наповнене життя з коханою людиною, жити у любові взаємної і пова.

Благослови во благо як найшвидше.

Like

Galaxy J5
Galaxy J5
Mar 24, 2023

Господи, услышь молитву мою.. помоги мне смиренно принять твою волю.. ты знаешь все тайные желания сердца моего..пожалуйста помоги!!! И прости мне все грехи мои..прости..на все твоя воля Отче.

Like
bottom of page