Як написати записку в Стіну плачу?

Обновлено: 21 сент. 2020 г.Найбільша з релігійних пам'яток Єрусалима, що отримала назву Стіна Плачу, привертає до себе віруючих людей з усього світу.

На місце жорстоко зруйнованого на початку нашої ери Другого Єрусалимського Храму вже багато століть приходить єврейський народ, щоб оплакати загублену святиню. Незважаючи на те, що від дорогого для всіх віруючих місця залишився лише фрагмент Західної стіни, паломники впевнені, що саме тут можна відчути присутність Бога.

Вважається, що згадка людського імені в цьому святому місці знаходить особливу силу, тому більше трьохсот років тому народилася традиція писати і вкладати в ущілини між каменями записки, звернені до Всевишнього з проханням послати тому, хто просить удачу, здоров'я і щастя. Однак не всі паломники знають, прямуючи до Стіни Плачу в Єрусалимі, як правильно написати записку. Написати записку зі зверненням до Всевишнього може будь-яка людина, незалежно від свого віросповідання, національності або положення в суспільстві. Ніяких обмежень на цей рахунок не існує. Немає і якоїсь однієї встановленої форми, що регламентує, як писати записку в Стіну Плачу. Ні мова прохача, ні папір або чорнило не мають значення. Під час цього священного моменту діє лише одне правило: серце віруючого повинна наповнювати молитва до Бога.

Якщо ж паломник, який вперше до