top of page

Хороші новини: допомога вже в Україні

Перший медичний вантаж майже пів тонни, переданий з Ізраїлю 4 - 5 березня від Israeli Friends of Ukraine та 32 аптечки зразка НАТО від групи Chaya Margarita Gorodnitsky Bogomolny були доставлені до Києва 7 березня. Вантаж неймовірно цінний - серед іншого отримали 10 портативних апаратів ШВЛ, дефибрілятори, хірургічні набори інструментів, портативна станція для польових аналізів та інше.
Як розподіляється медичний вантаж?


Розподіл медичного 🏥 вантажу відбувається за 4 напрямками, а саме

  • перша ланка: допомога на полі бою;

  • друга ланка: стабілізація стану пацієнта в швидкій, допомога при транспортуванні до шпиталю;

  • третя ланка: операції в шпиталі;

  • четверта ланка: вузькі спеціалісти в профільних медичних закладах.

Тактична медицина першої ланки видана медикам в поля, що спасають життя захисникам Києва. Адресна передача в Охмадит вже передана.


Як робили термінову доставку?


Задача була термінова і доставкою з Тель Авіву в Київ займалися разом неймовірна кількість людей. Спочатку без сну ізраїльські волонтери за добу збирали і пакували вантаж, паралельно Офіційна Робота Ізраїль шукали тих, хто повертається в Європу найблищим часом, Святослава Попова і Вячеслав Фельдман оплачували їм адресно багажні місця, Людмила Зубарєва цілодобово займалася оформленням документів від ГО Велика ідея, Александр Попов шукав у Польщі водіїв , хто зустріне 4 літаки у Варшаві, Познані і Кракові і перевезе все до кордону, Николай Соколов та Денис Зеленков зустрічав ізраїльську передачу в Україні і готували до відправки на Києв. Особлива дяка Олеся Соколова та її дівчатам, Людмила Севрук які забирали вантаж з Польського кордону та самі переправляли через таможню. Квест був ще той!
Дякуємо всім і кожному, хто підтримує Україну в ці страшні часи! З такою підтримкою ми переможемо.

Все буде Україна


11 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

STAND WITH UKRAINE

Comments


bottom of page