top of page

Тисячі ізраїльтян на площі "Габіма" в підтрімку України

Обновлено: 22 мар. 2022 г.

20 березня о 17:30 на площі Габіма в Тель-Авіві пройшов мітинг на підтримку українського народу, який 24 дні поспіль страждає від варварського вторгнення Росії на землю України. Тисячі ізраїльтян прийшлі підтрімати Україну в цей скрутний час, щоб сказати просте послання: "Ми з вами!"
Слова підтримки висловив мер Тель Авиву, Рон Хульдаї.Надалі велику подяку за допомогу українському народу висловив Почесний Посол України и Ізраїлі, Євген Корнийчук.
Потому до ізраїльтян звернулася співзасновниця організації Israeli Friends of Ukraine, Анна Жарова.


О 18:20 почалося пряме включення, що транслювалося на великий екран, де Президент України, Володимир Зеленський звернувся до Кнесету.

Володимир Зеленський закликав ізраїльський уряд до однозначної позиції на підтримку України та засудження Росії та процитував слова Голди Меїр:


Ми хочемо жити. Наші сусіди бажають бачити нас мертвими. Це не залишає багато простору для компромісу.


Після промови Президента до народу Ізраїлю звернулися люди з різних куточків України з відеозверненням, в якому розказали через що мирні цивільні проходять зараз.


Ізраїльський актор Yossi Zabari передав організаторам акції своє відео звернення до ізраїльтян із закликом відкрити очі на те, що відбувається в Україні, і що ми як суспільство можемо зробити.


Rusti & Lio виконали свою нову пісню "My War" на трьох мовах: івриті, французській та українській. Адже сьогодні весь світ консолідується, щоб сказати війні "Стоп". Українською мовою в пісні звучали слова гімну та "Слава Україні".


Далі організаторами було оголошено хвилину мовчання і вся площа стихла, щоб вшанувати пам'ять загиблих.

Офіційна частина закінчилася гімнами України та Ізраїлю.


Ми дякуємо усім, хто сьогодні стоїть пліч-о-пліч з Україною.

Ізраїльтяни 74 роки виборюють своє право бути та жити саме в Ізраїлі. Ми і наші діти знаємо, що таке війна не з підручників. Тому багато хто в Ізраїлі допомагає сьогодні: школи, муніципалітети, інститути, асоціації, підприємства та приватні люди.Ми не залишаємося осторонь і будемо підтримувати Україну і надалі. Тримаймося разом та йдемо до Перемоги!


141 просмотр0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comentários


bottom of page